Çilek Genç Odası


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

cilek mobilya genc odasi Çilek Genç Odası
1996 yılında mobilyacık sektörüne girdikten sonra adından sıkça bahsettiren Çilek Mobilya kısa sürede ülkenin en sevilen mobilya markası haline geldi. başarılı olmasını kuşkusuz genç kesime hitap eden mobilya çeşitlerini kullanmasına borçludur.
Türkiye’de genç odası denildiği zaman akla ilk olarak gelen marka Çilek Genç odası akla gelmektedir. Çilek Genç odası gençler için en uygun ve şık tasarımıyla birlikte bizlere görsel yönde de şıklık kazandırmaktadır.
Artık günümüzde gençlerin Çilek Mobilya dükkânlarının yanından geçtiği zaman ilk olarak Çilek Genç Odası’nın tasarımı gençlerin hemen ilgisini çekmektedir ve Çilek Mobilya mağazalarına girerek odanın görünümünü incelemekte ve bir çoğununda benim böyle bir odamın olmasını isterim dediklerini gözlerinden okuyabiliyoruz. Gençler Çilek Genç odasını inceledikleri zaman şık ve güzel görünümlü bir oda tasarımı olduğundan gençlerin ilgisini ve dikkatini çekmekte ve gençlerin ilgi odağı olmaktadır.
Odaların dekorasyonunun çocukların dikkatini çekmesinin sebebi ise Çilek Genç Odası’nın dekorasyonunu oluşturan ve mobilyaları üreten kişilerin gençlerden oluştuğunu biliyoruz. Bu yüzden gençlerin zevkine göre odalar tasarlanmaktadır. Odaların şık ve güzel görünümlü bir dekorasyonun olması ise odaların dekorasyonunu yapan gençlerden dolayı odaların tasarımları gençlerin gözünde olumlu bir etki bırakmaktadır.
Çilek genç odası gençlerin seveceği duvar kağıtları, sticker’ları ile odanın rengine renk katmaktadır. Gençler tarafından Çilek Genç Odasına ilgi odaklarının fazla olmasının tek sebebi gençlerin istediği, kendini rahat hissedebileceği, sakin ve huzurlu bir ortamı Çilek Genç Odasında bulduklarını anlıyoruz.
Sizler de çocuklarınızı Çilek Mobilya ile tanıştırarak, çocuklarınız sevdiği güzel ve şık bir tasarımıyla rahat bir ortamı, özel olarak çocuğunuza hazırlatabilirsiniz…

Bu yazıda öne çıkanlar:

Bu Sayfayı Paylaşın:

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

"Çilek Genç Odası" YAZISINA 3 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Çilek Genç Odası'.

  1. Mustafa dedi ki:

    Çilek mobilya kadar kaliteli bir mağaza daha ben bilmiyorum. Ürünleri gerçekten inanılmaz kaliteli.

  2. Mehmet dedi ki:

    Ben de tamamen katılıyorum. Gerçekten çok kaliteli ürünler var. 10 sene önce aldığım genç odası takımı hala aynı şekilde durmakta.

  3. Naim dedi ki:

    Kaliteli ürünler satıyoruz diye insanları da kazıklıyorlar. Genelde ürünleride çok çok pahalı ama.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!